Atsakingas dalyvavimas internetinėse lažybose

Atsakingas dalyvavimas internetinėse lažybose

Atsakingas dalyvavimas internetinėse lažybose

Daug žmonių lankosi lažybų bendrovėse, atlieka internetinius statymus ar tiesiog juos išsiunčia savo mobiliaisiais telefonais per televizorių stebėdami savo mėgstamiausią sportą. Jei suprantate, kad negalite visada laimėti, lažybos gali būti smagi ilgalaikė pramoga. Pralošimas taip pat yra žaidimo dalis, todėl tam turite būti pasirengę. Štai kodėl visada turėtumėte statymus atlikti atsakingai ir niekada nerizikuoti pinigais, kurių negalite sau leisti pralošti. Lažybos - azartinių lošimų forma, galinti sukelti priklausomybę. Galite prarasti laiko nuovoką ir savo pinigus. Turite mėgautis lažybomis, net jei tuo metu nieko nelaimite.

Ar per daug statote?

Ar jums atrodo, jog statymus atliekate kas dieną? Visada atrodo, kad lažinatės iš pinigų ir pralaimite dažniau, nei planavote? Ar jums ilgą laiką nesisekė? Jei jums atrodo, jog pirmenybę teikiate lažyboms, o ne savo šeimai ir darbui, gali būti, jog lėtai tampate priklausomu, arba jau toks esate. Pirmiausiai turėtumėte suvokti, kad kuo daugiau norite laimėti ar kompensuoti savo nuostolius, tuo didesnė kito nuostolio rizika. Tuo momentu, kai pradedate lažinantis jausdami spaudimą, tai jau nebėra tik linksmas laiko praleidimas. Pabandykite pagalbos kreiptis į savo lažybų bendrovę ir leiskite jiems nustatyti lažybų limitus, kurių negalėtumėte viršyti. Tai vienintelis būdas padėti sau ir savo artimiesiems.

Nusistatykite savo limitus, nestatykite per daug

Pasinaudokite galimybe nustatyti limitus savo lažybų bendrovėje turimai paskyrai:

  • Lažybų bendrovė gali blokuoti jūsų paskyrą tam tikrą laiko tarpą (jį galite patys pasirinkti), kad galėtumėte laikinai atsitraukti nuo dalyvavimo lažybose.
  • Atsižvengiant į jūsų biudžetą ir statymus, jie gali nustatyti individualizuotus limitus. Tokiu būdu apribojama suma, kurią galite prarasti per tam tikrą laikotarpį.
  • Pasinaudokite lažybų bendrovės klientų aptarnavimo linijos pagalba ir gaukite jų patarimą. Jei kyla sunkumų kontroliuojant savo lošimo įpročius, nusiųskite jiems žinutę arba paskambinkite - jie tikrai padės rasti tinkamą sprendimą. Klientų aptarnavimo linijos taip pat teikia tokio pobūdžio pagalbą.

Ar nerimaujate dėl savo draugų?

Ar nerimaujate, jog jūsų artimas draugas ar šeimos narys turi problemų dėl priklausomybės lažyboms? Tokiu atveju jūs taip pat galite susisiekti su lažybų bendrovės, kuria naudojasi jūsų artimas draugas ar šeimos narys, klienų aptarnavimo linija. Jie tikrai jus išklausys ir padės jums bei asmeniui, dėl kurio nerimaujate. Lažybos ir azartiniai lošimai pirmiausia turėtų būti tam tikra pramoga. Taip pat galite susisiekti su specialistais, dirbančiais priklausomybės nuo azartinių lošimų srityje. Štai sąrašas organizacijų, kurios galėtų padėti:

Share on
Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku