Matematiniai lažybų pagrindai

Matematiniai lažybų pagrindai

Žingsnis po žingsnio link sėkmingų lažybų – matematiniai lažybų pagrindai

Jei kada nors pagalvojote, kad matematika nėra svarbi lažybose, neturėtumėte tikėtis užsidirbti pinigų iš lažybų. Tiesa, jog dauguma lažybininkų pasiekia trumpalaikę sėkmę lažybose atsižvelgdami vien tik į savo nuojautą. Jie jautė ar tikėjo, kad jų pasirinktos rungtynės baigsis jiems palankiu rezultatu. Tačiau šio požiūrio laikytis nepakanka norint mėgautis sėkme ilgalaikėje perspektyvoje. Turite turėti tvarų lažybų planą ir suprasti, kurie koeficientai atspindi teisingą tikimybę. Be to, reikia rasti taip vadinamus teisingus koeficientus (angl.fair kurz), o jūsų ilgalaikis tikslas turėtų būti statymas, didesnis už teisingus koeficientus.

Lažinimasis dėl aukštesnių koeficientų, o ne tų, kurie atspindi teisingą tikimybę

Iš esmės, jūs ieškote koeficientų, aukštesnių už tuos, kurie atspindi teisingą tikimybę. Tai paprastas skaičių žaidimas. Pažiūrėkime į klasikinį metamos monetos pavyzdį, kur kiekvieno rezultato (skaičius arba herbas) tikimybė yra lygi 50 %. Tai reiškia, kad teisingi koeficientai yra 2.00 – 2.00 (dešimtainių skaičių išraiška). Jei rasite koeficiento, kuris aukštesnis nei 2.00, pasiūlymą, tai bus vertingos lažybos. Tokiu atveju galėsite saugiai atlikti statymą (priklausomai nuo savo pinigų valdymo, ir to, kiek tas koeficientas viršija 2.00 ), kuris atneš ilgalaikį pelną.

Natūralu, jog praktikoje yra daug veiksnių, galinčių paveikti ar pakeisti koeficientus, tai yra galinčių pakeisti konkrečių lažybų tikimybę. Šių veiksnių pavyzdžiai: komandos sudėties pakeitimai, traumos, dabartinė sportininkų forma, klaidingi koeficientai, pateikti rungtynių pradžioje dėl ne kompleksiško tikrų įvykių atvaizdavimo, ir pan. Visi šie išvardinti veiksniai gali slėpti vertę. Tą būtina greitai atpažinti ir į tai reaguoti.

Daugiau informacijos apie vertės sukūrimą, jos apskaičiavimą ir apie tai, kaip ji atspindi sumą, kurią galima saugiai statyti, rasite mūsų kituose straipsniuose.

Share on
Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku