Ledo ritulio statymai

Ledo ritulio statymai

Populiarios ledo ritulio lažybų lygos ir turnyrai

Ledo ritulys yra labai populiarus tiek Šiaurės Amerikoje, tiek Europoje. Kanada, JAV, Rusija, Baltijos šalys, Skandinavija ir Centrinė Europa intensyviai mėgaujasi šia žiemos sporto šaka. Lietuvos lažybų bendruomenė neįsivaizduoja sporto lažybų be vienos populiariausių komandinių sporto šakų Lietuvoje. Ledo ritulio statymų prieš rungtynes ir „live“ statymų pasiūla yra didelė lažybų bendrovėse. Kokios lygos greičiausiame pasaulio žaidime sulaukia didžiausio sporto lažybų gerbėjų dėmesio?

Karaliauja NHL ir KHL lygos

Penki ledo ritulininkai ir vartininkas kiekvienoje žaidimo aikštelės pusėje yra neatskiriama ledo ritulio žaidimo dalis kiekvienoje pasaulio ledo ritulio lygoje. Populiarumo viršūnėje laikosi Šiaurės Amerikos NHL, kurioje šiuo metu žaidžia 31 komanda. Kiekviena iš jų iki reguliaraus sezono pabaigos sužais po garbingas 82 rungtynes. Daugiausia NHL žaidėjų yra iš Kanados (daugiau nei trys šimtai) ir JAV. Po to seka švedai su šimtu žaidėjų. Suomių, rusų ir čekų žaidėjų skaičius yra perpus mažesnis, palyginti su lyderių poziciją užimančiomis šalimis.

2008 m. į ledo ritulio žemėlapį buvo įtraukta KHL lyga kaip geriausia europietiška ledo ritulio lygos alternatyva. Aleksandro Medvedevo įkurtoje Rusijos kontinentinėje ledo ritulio lygoje daugiausia žaidžia šalies žaidėjai (virš 500). Šioje lygoje taip pat žaidžia ir kelios dešimtys žaidėjų iš kitų pasaulio šalių, įskaitant kanadiečius, baltarusius, suomius, lietuvius, latvius, švedus, kazachus, čekus ir žaidėjus iš JAV. Lygą sudaro 24 komandos.

Per visą sezoną, kuris tęsiasi nuo rugpjūčio iki gegužės, lažybų bukmekerių statistikoje dažniausiai nuskamba NHL ir KHL, kaip ledo ritulio lygos, kuriose apyvarta ir statymų kortelių skaičiai yra didžiausi. Lietuvoje jie varžosi su didžiausia konkurencija šalyje. Ledo ritulio lygų populiarumo reitinge toliau rikiuojasi Švedijos SHL, Suomijos „Liiga“, Vokietijos DEL ir Šveicarijos nacionalinė lyga. Prie mėgstamų lygų taip pat galime pridėti ir žemesnio lygio varžybas mūsų šalyje ar užsienyje. Šiaurės Amerikos AHL ar Rusijos VHL lygos papildo statymų pasiūlą naktį ir vakare.

Populiarios „Winter Classic“ ir „Visų žvaigždžių“ varžybos

Patrauklios specialios ir netradicinės ledo ritulio varžybos apima ir atskirų ledo ritulio lygų globojamas varžybas. „Visų žvaigždžių“ ledo ritulio legendų varžybos NHL ir KHL yra populiariausios ledo ritulio tipsterių tarpe. Ar žinai kodėl? Tikriausiai kiekvienas ledo ritulio gerbėjas žino, kad nereikia atlikti daug sudėtingų veiksmų, siekiant pelnyti įvartį tokiose varžybose. Nors vartininkai intensyviai dirba, dvikovos pabaigoje mes kartais matome lygiąsias su dviženkliais skaičiais. Todėl lažybininkai mėgaujasi lažybomis dėl konkrečių įvarčius pelnysiančių žaidėjų tokiose varžybose. Žinoma, čia koeficientai (angl. odds) nėra tokie patrauklūs kaip lygos varžybose. Tačiau didelė tikimybė, kad puolėjas pelnys įvartį, yra tarsi puikus „teatras“ ledo ritulio statymų gerbėjams, besilažinantiems „Visų žvaigždžių“ varžybose.

Pasaulio ledo ritulio čempionatas - tarptautinio lygio TOP varžybos

Turnyriniai ledo ritulio formatai yra populiariausi ledo ritulio čempionatai, kurie iš naujo savo istoriją pradeda rašyti gegužę.

Kiti tarptautiniai atstovybių ir klubų turnyrai

IIHF tarptautinės ledo ritulio federacijos rengiamose varžybose ištisus metus skirtingose amžiaus kategorijose varžosi tiek vyrai, tiek moterys. Daugumą šių varžybų galite rasti mūsų siūlomose lažybų bendrovėse (asortimente yra statymai tiek prieš rungtynes, tiek gyvai). Lygos išvykos už pasaulio čempionato ribų priklauso atstovaujantiems blokams visose amžiaus grupėse. Vokietijos taurė, Šveicarijos taurė, Slovakijos taurė, varžybos prieš pasaulio čempionatą kaip Europos turo dalis, arba kai kurios draugiškos varžybos vienodai mėgaujasi savo populiarumu lažybininkų tarpe.

Klubų lygmenyje lažybininkai priprato prie mėgstamiausios rugpjūčio mėnesį prasidedančios Čempionų lygos, kuri tradiciškai baigiasi vasario pradžioje. Mėnesiu anksčiau galimybę pasireikšti turės Kontinentinės taurės gerbėjai. Kiekvienais metais finalas įvyksta antrąjį sausio savaitgalį. Šventiniu sezonu Davose, Šveicarijoje vyksta labai populiari ir prestižinė „Spengler“ taurė, kurios kasmetinė kulminacija būna Naujųjų metų išvakarėse.

Olimpinės žaidynės ir Pasaulio taurė

Tarptautiniu lygmeniu neturėtume pamiršti turnyrų, kurių ciklas nėra toks įprastas populiarumo atžvilgiu. Žiemos olimpinės žaidynės vyksta tik kas 4 metus.

Pradeda trūkti ir Pasaulio ledo ritulio čempionų taurės, kuri buvo laikoma TOP triumfu, kai buvo įsteigta 1992-aisiais metais. Ketvirtasis sezonas, turėjęs vykti 2020 m., buvo atšauktas ir, deja, nėra aišku, kada bus atnaujintas.

Geriausios ledo ritulio galimybės

Pridėsime populiariausių ledo ritulio lygų ir turnyrų skerspjūvį su galimybėmis, kurių labiausiai ieško ledo ritulio lažybų entuziastai. Kolkas populiaresnės yra LIVE lažybos, todėl tradiciniai „prie-game“ statymai už pergalę, lygiąsias arba daugiau / mažiau papildo dalinius statymus už tris kėlinius ir įvarčių juose skaičių, atskirų žaidėjų ar atskirų komandų rezultatus kiekviename žaidimo kėlinyje.

Labai populiarūs statymai prieš varžybas apima tokius statymus kaip „Goal striker“, „Žaidėjas atliks rezultatyvų perdavimą“, „Žaidėjas pelnys tašką“ kiekvienose populiariausių ledo ritulio lygų varžybose, įskaitant varžybas namuose.

Share on
Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku