Lažybų patarimai dalyvaujant lažybose gyvai

Lažybų patarimai dalyvaujant lažybose gyvai

Nėra tobulos lažybų strategijos, kuria galėtumėte vadovautis statant lažybose gyvai. Iš tiesų kiekvienas gali atrasti laimėti padedančią strategiją, atitinkančią lošėjo stilių ir finansines galimybes. Yra du pagrindiniai parametrai, galintys koreguoti jūsų lažybų gyvai strategiją: laikas ir koeficientai (kainos, koeficientai).

Lažybų gyvai lemiantis veiksnys

Statant lažybose gyvai, žaidimo laikas laikomas lemiamu veiksniu. Laimėjimo koeficientai (tikimybės) nuolat kinta ir keičiasi priklausomai nuo to, kiek laiko jau praėjo ir konkrečiai nuo iki sporto varžybų pabaigos likusio laiko. Lažybose statantys lošėjai gali pasinaudoti šiuo laiku, nepriklausomai nuo savo stiliaus - tiesiog lažindamiesi dėl tam tikro rezultato, kuris gali būti arba geras, arba prastas.

Išankstiniai statymai

Viena paprasta taisyklė: reikia atlikti ankstyvą statymą, jei lažinamasi dėl rezultato, nurodančio, jog „niekas neįvyks“ (pavyzdžiui, lažybos dėl lygiųjų, kuriose nebus surinkta daugiau nei 2.5 įvarčio, bus mažiau kampinių ir t.t.). Motyvas akivaizdus: kalbant apie tokį rezultatą, lažybų koeficientas nuolat kris, o tikimybė laimėti, lažinantis dėl tokio rezultato, laikui bėgant didės.

Vėlesni statymai

Kita vertus, vėlesnis statymas gali padėti laimėti didesnes išmokas. Žinoma, tikimybė laimėti atliekant tokius statymus tradiciškai yra daug mažesnė, tačiau individualūs statymai gali tapti daug pelningesni (pvz.: lažybos dėl galutinio rezultato, įmušant daugiau įvarčių per rungtynes; autsaiderių laimėjimas ir t.t.).

Kaip jūs apsisprendžiate dėl internetinių statymų?

Šių koeficientų kryptingumas priklauso nuo rungtynių prognozių. Vėliau tai priklauso ne tik nuo iki žaidimo pabaigos likusio laiko, bet ir nuo kitų aspektų, tokių kaip dabartinis rezultatas, žaidėjai, kortelių statistika, atakos, pavojingos atakos, standartinės situacijos ir pan... Egzistuoja šablonas, fiksuojantis kiekvieną tokį aspektą, o šį šabloną (su nedideliais pakeitimais, tokiais kaip skirtingos maržos) naudoja visos lažybų bendrovės. Būtent taip nustatomas konkretus koeficientų kryptingumas. Pavyzdžiui, jei prieš mačą tikimybė, kad vietinė komanda laimės yra 1.25, o darant prielaidą, kad futbolo varžybose nebus neįprastų aplinkybių ir rezultatas po 30 minučių bus 0:0, tokio rezultato koeficientas pasikeistų iki maždaug 1.5.

Vienas svarbus dalykas: priimti teisingą sprendimą, atsižvelgiant į pranašesnių koeficientų pridėtinę vertę (pvz.: atsižvelgiant į pageidaujamo rezultato ar komandos tikimybę laimėti). Nesvarbu, ar statymas vis dar laikomas naudingu, ar jį būtų protinga atšaukti (ar apdrausti), kai kuriais atvejais taip pat galite gauti išankstinį išmokėjimą už tam tikrą nuostolių procentą.

Žinoma, griežtas ir atsakingas pinigų valdymas yra pats svarbiausias kiekvienos sėkmingos strategijos komponentas. (Atskiras skyrius).

Share on
Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku