Lažybos gyvai

Lažybos gyvai

Pastaraisiais metais lažybos gyvai tampa vis populiaresnės ir šiuo metu užima nemažą lažybų rinkos dalį. Jų populiarumas remiasi įsitikinimu, jog lengviau įveikti lažybų bendrovę (lažybų tarpininką), statymus atliekant įvykio metu, nes tuomet galima gyvai stebėti rungtynes ir taip padidinti savo šansus laimėti. Tačiau tiesa yra ta, kad lažybas gyvai yra sunkiau valdyti nei standartines, nes jos reikalauja aukšto lygio drausmės, kontrolės ir valdymo. Tai ypač priklauso nuo to, ar pelną gauti norite ilgalaikėje perspektyvoje.

Lažybos gyvai – lažybos dėl jau prasidėjusio sporto įvykio

Galbūt matėte kitų lažybų gyvai pavadinimų. Kai kurie jas vadina „In-play“ arba „In-running“ lažybomis, tačiau idėja yra ta pati. Pagrindinė ypatybė yra ta, kad galite statyti jau prasidėjus sporto įvykiui ir atlikti keletą statymų iki pat rungtynių pabaigos arba iki tol, kol žaidimas dėl tam tikrų priežasčių sustos (įvartis, pašalinimas, raudona kortelė, bausmė, anuliuotas įvartis - visa tai priklauso nuo konkretaus sporto). Daugeliui sporto šakų didžioji dauguma geriausiai įvertintų internetinių lažybų bendrovių siūlo platų lažybų gyvai pasirinkimą. Futbolas, krepšinis, tenisas ir žirgų lenktynės vis dar yra populiariausios sporto šakos šioje srityje.

Lažybų gyvai strategija

Geriausias būdas pasiekti ir išlaikyti galimą ilgalaikį pelną lažybų gyvai srityje - konkrečios lažybų strategijospasirinkimas ir jos laikymasis. Yra daug tokių strategijų, taip pat kaip ir daugybė investicinių produktų. Sau tinkamos strategijos pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Jis priklauso nuo to, ar norite koncentruotis į riziką, spekuliavimą, ar ieškote konservatyvios strategijos. Strategijų skaičius yra beveik toks pats, kaip lažybose gyvai jomis besinaudojančių žmonių skaičius. Nepaisant strategijos, didžiausias lošėjo prioritetas turėtų būti ne pelno maksimizavimas, o galimų nuostolių sumažinimas. Kai kurios populiarios lažybų sistemos, pavyzdžiui, „Martingale“ sistema, gali tapti pavojingos, jei bandysite jomis pasinaudoti lažybose gyvai. Nuolatinis statymas ir dvigubų statymų pridėjimas („Martingale“ sistema) gali iššaukti neigiamą rezultatą, nes lažybų tarpininkai turi reikiamas apsaugos priemones, pavyzdžiui, didžiausią statymams taikomą limitą - tiek užstato, tiek grynojo išmokėjimo atžvilgiais. Tai priklauso nuo to, ar turite gana daug lėšų, nes tai susiję su dideliais statymais, dėl kurių galite pasiekti savo „lubas“ ir nesusigrąžinti investuotų pinigų. Prisiminkite, kad „Martingale“ sistemos teorija daro prielaidą, jog lėšos yra begalinės. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą statymo sumą ir vengti šios strategijos atliekant didesnius statymus.

Daugiau informacijos apie lažybų strategijas galite rasti mūsų straipsnyje „Lažybų patarimai dalyvaujant lažybose gyvai“.

Share on
Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku