Futbolo lažybos

Futbolo lažybos

3 svarbiausios sėkmingų futbolo lažybų taisyklės

Populiariausios sporto lažybos pasaulyje turi savo trūkumų, ir jokia strategija pasaulyje 100% negarantuos uždarbio. Ką daryti norint smagiai praleisti laiką atliekant futbolo statymus ir kaip užsidirbti iš futbolo lažybų? Parengėme 3 trumpas taisykles, kurios gali jums padėti.

Yra daug futbolo lažyboms skirtų puslapių. Kai kurie iš jų yra nemokami, o kiti - mokami. Kiekvienas iš jų paprastai siekia privilioti azartinių žaidimų gerbėjus, ypač tuos, kuriems patinka futbolas. Net naudodamiesi jų patarimais dėl ilgalaikės sėkmės futbolo lažybose, turite susipažinti su 3 taisyklėmis.

1. Būkite pasirengę susipažinti su naujomis lygomis ir futbolo statymų tipais

Daugelis futbolo gerbėjų, nusprendusių atlikti statymą, daro esminę klaidą. Jie nesupranta, kad pačio futbolo suvokimas yra glaudžiai susijęs su futbolo lažybomis. Tik laikui bėgant, futbolo lažybininkai geriau supranta ir pradeda vertinti futbolo lažybų rinkos dinamiką. Jie pamato, kaip artėjančias varžybas vertina patyrę lažybų dalyviai ir tipiški pradedantieji ar futbolo lažybų dalyviai, kurie iš pradžių to apskritai nesuvokia.

Kaip visa tai įveikti neprarandant futbolo lažybų teikiamo džiaugsmo pralošus pinigų? Pradėkite nuo geriausiai žinomų lygų, o idealiu atveju - nuo mažesnių statymų, kurie nepakenks jūsų lažybų biudžetui. Daugelis patyrusių lažybininkų savo karjerą pradėjo nuo vadinamų fiktyvių lažybų (nenaudojant tikrų pinigų). Ši patirtis jiems leido geriau suprasti atskiras futbolo lažybų rinkos dalis ir savo patirtį perkelti į tikras lažybas. Susipažinimas su naujomis lygomis, kuriose galite greitai orientuotis, ir individualių futbolo rinkų įvairiuose lažybų punktuose ar sporto lažybų biržose atradimas yra neatsiejama patyrusių lažybininkų mokymosi dalis.

Į lažybas žiūrėkite atsakingai. Jei manote, kad Anglijos „Premier“ lygos komandos yra geresnės, nei žiniasklaida tai iliustruoja, nemaišykite to su giliu futbolo lažybų rinkos supratimu. Tai yra dvi skirtingos sąvokos, kurias reikia suprasti norint sėkmingai lažintis.

2. Lažinkitės tik dėl tų įvykių, kurie jums atrodo vertingi

Svarbūs futbolo lažybų veiksniai yra jums patinkančių futbolo įvykių radimas ir lažinimasis dėl jų. Tai reiškia, kad tikimybė sėkmingai atspėti įvykio baigtį yra didesnė už bukmekerių koeficientuose matomą tikimybę. Daugiausiai naudos išpešite, jei išmoksite surasti vertingus statymus (angl. valuable bets arba taip vadinamus „valuebets“. Sėkmingų lažybų principas: ieškoti lažybų bendrovių siūlomų įvykio tikimybių, kurios būtų didesnės, nei tą atspindi bukmekerių siūlomas koeficientas.

Vertę galite rasti bet kur. Bet kokiu atveju, laikui bėgant ir tobulėjant technologijoms, tikimybių vertė yra daug žemesnė, palyginti su ankstesniais internetinių lažybų laikais. Svarbus veiksnys, darantis įtaką vertės suradimui, žinoma, yra laikas. Vertė sukuriama staigiai pasikeitus futbolo komandos sudėčiai, pasirodžius informacijai apie rungtynių svarbą bet kuriai iš komandų, atliekant pakeitimus žaidimo aikštelėje ir t.t. Tam taip pat įtakos turi teisėjai, žaidėjų baudos ir traumos. Ši informacija neabejotinai sukels koeficientų svyravimą ir įvairių futbolo lažybų rinkų tikimybių pokyčius.

Kaip apskaičiuoti vertės koeficientą ar, tiksliau kalbant, statymo vertę, galite rasti mūsų puslapyje su išsamiu pavyzdžiu.

3. Pasirinkite teisingą savo finansų valdymą

Kokią sumą turėtumėte statyti atlikdami futbolo statymus? Tai klausimas, į kurį būtina pateikti protingą ir pasvertą atsakymą. Tai labai svarbu norint saugiai lažintis, išvengti bankroto ir nepralošti didelės pinigų sumos. Nesvarbu, ar esate rimtas lažybų mėgėjas, norintis pasipelnyti ilgalaikėje perspektyvoje iš futbolo lažybų, ar tiesiog mėgėjiškai statymus atliekantis žaidėjas, besidomintis įvairių pasaulio futbolo lygų varžybomis, įsitikinkite, kad laikotės šių 3 taisyklių:

  • Statykite tik tiek, kiek sau galite leisti pralošti
  • Niekada nežaiskite, kad susigrąžintumėte praloštus pinigus
  • Niekada nedidinkite savo statymų, jeigu jums pastoviai nesiseka

Siekiant sėkmingo lažybininko karjeros labai svarbu nusistatyti lažybų biudžetą ir turėti finansinį planą. Siekiant užtikrinti ilgalaikį futbolo lažybų efektyvumą ir pelningumą, būtina turėti užtikrintą balansą ir atrasti tinkamas statymo vertes, atsižvelgiant į vertės aukštį arba jas kaitaliojant su taip vadinamaisiais statymais fiksuota suma (angl. flat bets). Galite naudoti įvairias lažybų strategijas, tokias kaip „Kelly Criterion“ ar „Flat Stakes“. Svarbu nustatyti saugų balanso procentą, kurio negalima pažeisti. 10 000 Eur savo biudžete turintis žaidėjas vienu statymu neturėtų viršyti 500 Eur sumos, kuri sudaro 5% jo balanso. Idealiu atveju žaidėjo vidutinis statymas turėtų būti vidutiniškai nuo 1% iki 2% jo balanso vertės. Sėkmingo pinigų valdymo dalis taip pat yra išsami statistika ir atskirų statymų analizė.

Lažinkitės dėl futbolo varžybų rezultatų

Share on
Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku