Ribotoji atsakomybė

Ribotoji atsakomybė

Ši informacinio pobūdžio interneto svetainė pateikia viešai prieinamą informaciją apie lažybų internete galimybes, naujausius lažybų pasiūlymus ir populiariausių lažybų bendrovių sąlygas, tačiau nesuteikia tiesioginės galimybės statyti už sporto ar kitus įvykius. Mes nesame nei lažybų bendrovė, nei kazino operatorius.

Mūsų tikslas – teikti aukštos kokybės paslaugas ir skleisti viešai prieinamą informaciją apie įvairias svetaines vienoje vietoje. Mes nedarome jokios įtakos šiems ištekliams, neteikiame jokių garantijų už ten pateikiamus duomenis, jų tikslumą ir galimas klaidas.

Kaip šio portalo valdytojai, mes neatsakome už jokius nuostolius, kuriuos galite patirti lažinantis reklamuojamose lažybų bendrovėse. Reikia nepamiršti, kad visi vadovai, patarimai, rungtynių analizės ir kita lažybų bendruomenės pagalba yra tik subjektyvi nuomonė, todėl niekada nėra garantijos išlošti lažinantis. Jei atlikdami statymus naudojatės prieinamais šaltiniais, visada rizikuojate asmeniškai. Visą publikuotą informaciją reikia atidžiai išnagrinėti: mes nesuteikiame jokios garantijos dėl skelbiamos informacijos teisingumo ir naujumo. Jei esate įsitikinęs, jog lažybos leis greitai užsidirbti, apsilankykite atsakingo lošimo skyriuje ir įvertinkite, ar esate priklausomas nuo lažybų ir azartinių lošimų.

Share on
Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku